تبلیغات گوگل ادز (گوگل ادوردز)

تبلیغات گوگل ادوردز

تبلیغات گوگل ادوردز یک روش تبلیغاتی هدفمند با انواع کمپین‌های متنوع است، به‌گونه‌ای که می‌تواند سرمایه‌های شمارا ذخیره نموده و در مکان مناسب دقیقاً نقطه‌ای که مشتریان بالقوه شما در آنجا قرار دارند، به‌منظور بهره‌وری بیشتر مورداستفاده قرار دهد و درواقع از رسانه‌های مختلف اینترنتی مانند وب‌سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی برای رسیدن به این هدف و امکان‌پذیر نمودن آن کمک بگیرد و پل ارتباطی بین فروشندگان و مشتریان شود، حال انتخاب از بین طیف وسیع کاربران و رسیدن به آن دسته که موردنظر و مناسب هستند وظیفه‌ای است که این سرویس تبلیغاتی گوگل به‌راحتی می‌تواند آن را به انجام برساند و هدفمندترین نشانه‌گیری را در اختیارتان قرار ‌دهد.

بهترین مسیر و روش تبلیغ در گوگل ادوردز:

روش تبلیغات در گوگل امروزه به یکی از پرکاربردترین روش‌های تبلیغاتی تبدیل گشته که به علت تأثیر فوق‌العاده‌ای که دارد محبوبیت فراوانی نیز در بین کاربران کسب نموده و مبتنی بر دو بستر متفاوت Display Network و Search Network طراحی گشته است.

شبکه گوگل Display Network:

یک شبکه قدرتمند از انبوهی محتواهایی فراوان که می‌توانید به‌راحتی تبلیغ خود را برای بازدید عموم علاقه‌مندان در آن قرار داده و از انواع محتواهای متنی، ویدیویی و اپلیکیشن ها و… به‌منظور تأثیر بیشتر بهره ببرید، این فرآیند درواقع استفاده از یک شبکه نمایشی است که به کمک آن می‌توانید تمامی خدمات خود را با طرحی زیبا و چشم‌نواز به‌منظور جذب بیشتر مشتری به نمایش بگذارد با این توضیحات متوجه شده‌اید که این مبحث بسیار جذاب و امکان راه‌اندازی یک کمپین در آن امکان‌پذیر است.

شبکه گوگل Search Network:

شبکه Search Network درواقع یک شبکه جستجوی گوگل محسوب می‌شود که به هدف‌گذاری بر روی تمامی کاربرانی می‌پردازد که هرروزه وارد سیستم گوگل یا نمونه‌های مشابه آن شده و به جستجو مطلب خاصی می‌پردازند و با بررسی عبارتی که کاربران جستجو نموده سیاست‌های کمپینی را بر طبق آن استوار می‌نمایند.

تبلیغات گوگل ادوردز
تبلیغات گوگل ادوردز

کمپین به مجموعه فعالیت‌هایی گفته می‌شود که در بستر وب به‌منظور رسیدن به هدفی مشخص طرح‌ریزی و سپس به اجرا درمی‌آید، این فعالیت‌ها می‌تواند در راستای تهیه انواع مختلف محتواها مانند متنی، تصویری و یا ویدیویی و… باشد که قرار است طی تنظیمات خاصی در اختیار کاربران اینترنتی قرارگرفته و آن‌ها را به‌سوی یک وب‌سایت خاص هدایت نماید، تنظیمات که می‌تواند شامل زمان مناسب، مکان، مخاطبان هدف و . . . باشد، مشخص‌کننده میزان موفقیت و شکست تبلیغات و رسیدن و یا ناکام ماندن از هدف خواهد بود، حال ممکن است این هدف افزایش رنک سایت یا رسیدن به مشتریان بیشتر و یا در راستای معرفی برند و… باشد، به‌هرحال تبلیغات گوگل ادوردز می‌تواند متناسب با نیاز شما روش‌های مختلف را پیشنهاد دهد و شما متناسب باهدف خود یک نمونه از آن را انتخاب نمایید.

آرزوی تمامی کسب‌وکارهای نوپا و برندهای مطرح حضوری پررنگ‌تر درصحنه موتور جستجوگری چون گوگل است تا به کمک آن بتوانند به کاربران بیشتری معرفی و سپس مشتریان بالقوه کسب نمایند، تبلیغات گوگل ادوردز بهترین گزینه برای نیل به این هدف است تا مدیران با افزایش رتبه سایت خود بتوانند در صفحه اول گوگل قرارگرفته و نتیجه بهتری در نتایج جستجو کسب نمایند، گوگل ادوردز یک روش ارزان و نتیجه‌بخش از تبلیغات را در عصر نوین در اختیار تمامی وب‌سایت‌ها قرار داده تا خدمات و محصولات خود را بهتر نمایش دهند.

 

source

اکنون سفارش دهید