طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی فروشگاه اینترنتی

کمتر برندی را امروزه سراغ داریم که بدون حضور فعّال در عرصۀ اینترنت توانسته باشد، به چنین نام و شهرتی دست پیدا کند، طراحی فروشگاه اینترنتی دیرزمانی است، که مورد توجّه بسیاری از فروشندگان کالاها و خدمات قرارگرفته و اگر شما به‌عنوان یک ارائه‌دهنده کالا همین‌الان اقدام به طراحی فروشگاه اینترنتی نمایید، بازهم زمان زیادی را ازدست‌داده‌اید، زیرا هرروز نسبت به گذشته رقیبانتان در این زمینه پیشرفت می‌کنند و اگر شما به این مقوله بی‌توجه باشید آن‌ها از کنار چنین فرصت خوب فروش و سودهی بالا به‌راحتی نخواهند گذشت.

این فروشگاه‌ها بهترین گزینه برای ورود به میدان رقابت با سایت‌هایی است که به فعالیتی مشابه شما می‌پردازند و درعین‌حال جلب مشتری و بازاریابی محصولات در پهنه‌ای وسیع‌تر و بدون محدودیت ، که درنهایت باعث می‌شوند تمامی صاحبان مشاغل که در دنیای تجارت الکترونیک به فعالیت پرداخته‌اند به هدف خود که موفقیت و فروش حداکثری است دست پیدا کنند، ترویج این روش از فروشندگی می‌تواند هزینه‌های اضافی که به صاحبان مشاغل تحمیل کرده است، مانند تهیه مکان برای فروش کالا، استخدام کارکنان، پرداخت هزینه‌های بالای بازاریابی و . . . را از دوش آن‌ها بردارد و از همه مهم‌تر دست دلالان را کوتاه نموده و باعث ارتباط مستقیم فروشنده و خریدار گردد.

طراحی فروشگاه اینترنتی یک پل بزرگ است، برای برقراری ارتباط بین شما و مشتریانتان در هر نقطه از ایران و در هر زمان از شبانه‌روز، فروشگاه‌های اینترنتی این امکان را به مدیران وب‌سایت‌ها می‌دهند که فروشگاه خود را در ۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته باز نگه‌دارند و در برابر مشتریانشان پاسخگو باشند، پس این ویترین ۲۴ ساعته معرفی محصولات خود را از دست ندهید، شما حتی قادرید با نصب یک درگاه پرداخت ارزی بر روی وب‌سایت خود از خیل وسیع مشتریان در بیرون از مرزها نیز درآمدزایی کنید و هرروز نسبت به گذشته بر تعداد آن‌ها بی افزایید.

فروشگاه‌های اینترنتی یک روش نوین برای فروش محصولات به‌حساب می‌آیند، که مشتریان قادرند به‌راحتی و از هر مکانی ودرهرزمانی محصولات خود را از زوایای مختلف و باکیفیت بالا مشاهده نمایند و در صورت تمایل آن را خریداری کرده و سپس درب منزل تحویل بگیرند، دیگر اکنون خرید به روش الکترونیک مرسوم گردیده و افراد بیشتر ترجیح می‌دهند با این روش خرید نمایند ،نگاهی گذرا به آمار بازدید از سایت‌های مختلف که روزبه‌روز بر تعداد این آمار افزوده می‌شود گواه این مطلب است .

طراحی فروشگاه اینترنتی
طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی فروشگاه اینترنتی امکانات فراوانی به شما خواهد داد مانند:

  • معرفی تعداد نامحدود از محصولات در کنار بیان ویژگی‌های آن‌ها، قرار دادن تصویر مختص هر کالا، نشان‌دار کردن وآپشن بندی کالاها و . . .
  • امکان روش‌های مختلف ارسال که به بهبود خدمات کمک شایانی می‌کند.
  • امکان آمارگیری‌های مختلف چون آمار موجودی انبار، آمار فروش روزانه و…
  • صدور فاکتور، امکان سیستم پرداخت با روش‌های مختلف چون آنلاین ، درب منزل و… به خاطر مرتبط بودن به سیستم بانکی کشوری
  • مدیریت انبار، سفارش‌ها، لیست علاقه‌مندی‌های خریدار وتواید کنندگان و در یک‌کلام مدیریت کامل فروشگاه
  • امکان نظرسنجی از مخاطبان در مورد کیفیت خدمات ارائه‌شده
  • ساده بودن و سهل‌الوصول بودن امکانات آن در کنار جذابیت که به جذب مخاطب بیشتر می‌انجامد.

این ها چند نمونه از ده‌ها امکانات موجود در فروشگاه‌های اینترنتی می‌باشند.

تیم رسانو با شما عزیزان همراه است تا تجربه لذت بخشی را از معرفی محصولاتتان به مشتریان در غالب یک فروشگاه اینترنتی مطابق با فنون روزداشته باشید .

source

اکنون سفارش دهید