تیزر تبلیغاتی

تیزر تبلیغاتی

امروزه تبلیغات شکل جدیدی به خود گرفته و تبلیغات در آگاهی، ترغیب و یادآوری مشتریان نسبت به محصولات، برندها و شرکت‌ها کمک زیادی می‌کند.

در میان انواع تبلیغات، تیزرهای تبلیغاتی یا به طور کلی محتوای ویدیویی تاثیرگذاری زیادی بر روی مخاطبین دارد. تیزر تبلیغاتی می‌تواند معرفی مختصری از کسب و کار، محصولات یا خدمات شما باشد.

اگر بخواهید کاربران شما را به خوبی درک کنند، تیزر تبلیغاتی در عرض چند ثانیه گویای همه چیز خواهد بود. کاربران مشتاقند تا به جای خواندن متن و توضیحات طولانی، با تماشای یک ویدیو جذاب به کشف امکانات شما برسند.

در این صورت شما ارائه دهنده تجربه ای جالب و هیجان انگیز هستید که شرح آن با متن و عکس بسیار دشوار است، همیشه ساخت تیزر تبلیغاتی گزینه مناسبی برای جذب مشتری به کسب و کار شما خواهد بود.

ساخت تیزر تبلیغاتی یک مزیت رقابتی را نسبت به رقبا در اختیار شما قرار می‌دهد و به کاربران نشان می‌دهد که زمانی را صرف کرده‌اید تا کسب و کار خود را به شکل جذاب به آنها معرفی کنید.

ویدیو روش بسیار تاثیرگذاری برای تبلیغ کسب و کارهای مختلف محسوب می‌شود، تجربه، آمار و ارقام این موضوع را ثابت کرده است. علاوه بر این، ویدیو کانال بسیار خوبی برای جذب گروه های خاص از کاربران می‌باشد.

کارهای پیچیده نیاز به توضیحات زیادی دارد که کاربر بتواند با ان ارتباط برقرار کند برای سهولت این امر کافی‌ست یک تیزر چند ثانیه ای جلوی روی مخاطبتان بگذارید.

ساخت ویدیوهای آموزشی کوتاه که طرز کار و انجام برخی عملیات را نشان دهد، قابلیت درک کاربر را بالا می‌برد و بدین ترتیب کاربران می‌توانند به شیوه بهتری با طرز کار ارتباط برقرار کنند.

تیزر تبلیغاتی
تیزر تبلیغاتی

تیزر تبلیغاتی به سادگی قابل اشتراک گذاری است

وقتی شما یک تیزر تبلیغاتی جذاب داشته باشید، هیچ چیز مانع کاربر برای به اشتراک گذاری آن نخواهد شد. وقتی یک پست از طرف دوستان ارسال شود مخاطب بدون دانستن موضوع تیزر، آن را تماشا می‌کنند و ممکن است برای آنها نیز کاربردی باشد، بدین ترتیب ویدیو  شما به صورت ویروسی همه جا منتشر می‌شود و به مخاطبین بیشتری دست خواهد یافت و موفق تر از سایر متدهای تبلیغاتی عمل خواهد کرد.

یوتیوب یا آپارات، اینستاگرام و . . . پلتفرمهایی هستند که افراد را جذب می‌کنند. گزینه های مختلف تبلیغاتی وجود دارد ولی کم هزینه‌ترین روش این است که کانال اختصاصی خود را در پلتفرم های مختلف بسازید و کسب و کارتان را به مخاطبین معرفی کنید.

 

source

اکنون سفارش دهید